05Декември2021

- St Constantine Cyril the Philosopher Secondary School of European Languages
SOUEE

Резултати от областния кръг на олимпиадата по география и икономика за учениците от 5. и 6. клас

                                                                      ПРОТОКОЛ № 1

                                               ЗА РЕЗУЛТАТИТЕ ОТ ОБЛАСТНИЯ КРЪГ

                                    НА ОЛИМПИАДАТА ПО ГЕОГРАФИЯ И ИКОНОМИКА

                                                       ЗА УЧЕНИЦИТЕ ОТ 5. И 6. КЛАС,

       ЗА КОИТО НЕ СЕ ПРОВЕЖДА НАЦИОНАЛЕН КРЪГ - 22.02.2020 - ОБЛАСТ РУСЕ

 

Област

Населено място

Община

Училище

Трите имена на ученика

Клас

Общ брой точки

1

Русе

Русе

Русе

СУПНЕ "Фр. Шилер"

Николай Яворов Киров

5

192

2

Русе

Русе

Русе

СУПНЕ "Фр. Шилер"

Никола Тихомиров Трифонов

5

191

3

Русе

Русе

Русе

МГ "Баба Тонка"

Йоанна Иванова Русева

5

186

4

Русе

Русе

Русе

МГ "Баба Тонка"

Виктор Иванов Гетов

5

180

5

Русе

Русе

Русе

ОУ "Н. Обретенов"

Биляна Янкова Панчева

5

174

6

Русе

Русе

Русе

СУПНЕ "Фр. Шилер"

Михаела Филипова Янкова

5

174

7

Русе

Русе

Русе

ОУ "Тома Кърджиев"

Виктор Николаев Петров

5

171

8

Русе

Русе

Русе

СУ "Христо Ботев"

Антон Теодор Вълчанов

5

168

9

Русе

Русе

Русе

СУ "Христо Ботев"

Красимир Станиславов Станков

5

164

10

Русе

Русе

Русе

МГ "Баба Тонка"

Лилия Георгиева Димитрова

5

160

11

Русе

Русе

Русе

СУ "Васил Левски"

Боян Пламенов Петров

5

159

12

Русе

Русе

Русе

ОУ "Любен Каравелов"

Ема Цветанова Цанева

5

158

13

Русе

Русе

Русе

СУ "Христо Ботев"

Кристиян Велинов Терзийски

5

157

14

Русе

Русе

Русе

ОУ "Любен Каравелов"

Мая Любомирова Стоянова

5

156

15

Русе

Русе

Русе

СУПНЕ "Фр. Шилер"

Анета Милева Димитрова

5

155

16

Русе

Русе

Русе

СУПНЕ "Фр. Шилер"

Стоян Стоянов Минчев

5

155

17

Русе

Мартен

Русе

ОУ "Отец Паисий"

Белослава Пламенова Димова

5

153

18

Русе

Русе

Русе

СУ "Христо Ботев"

Димитър Мартинов Димитров

5

153

19

Русе

Русе

Русе

ОУ "Любен Каравелов"

Ивон Мартинова Касева

5

150

20

Русе

Русе

Русе

ОУ "Любен Каравелов"

Вера Мартинова Дуковска

5

145

21

Русе

Русе

Русе

СУЕЕ "Св.К.-Кирил Философ"

Анастасия Андреева Андреева

5

144

22

Русе

Русе

Русе

ОУ "Иван Вазов"

Елизабет Живкова Николова

5

144

23

Русе

Русе

Русе

ОУ "Н. Обретенов"

Кристиян Бориславов Цанев

5

143

24

Русе

Русе

Русе

ОУ "Н. Обретенов"

Йонислава Илиянова Колева

5

142

25

Русе

Русе

Русе

ОУ "Любен Каравелов"

Кирил Валентинов Александров

5

141

26

Русе

Русе

Русе

ОУ "Любен Каравелов"

Дарина Димитрова Даскалова

5

140

27

Русе

Русе

Русе

ОУ "Иван Вазов"

Виктор Александров Борисов

5

138

28

Русе

Русе

Русе

ОУ "Хр. Смирненски"

Деница Иванова Иванова

5

101

29

Русе

Русе

Русе

ОУ "Любен Каравелов"

Цветомир Тодоров Сарандев

5

87

30

Русе

Русе

Русе

ОУ "Н. Обретенов"

Иван Младенов Станев

5

64

1

Русе

Русе

Русе

СУ "Христо Ботев"

Александра Ивайлова Иванова

6

180

2

Русе

Русе

Русе

СУПНЕ "Фр. Шилер"

Пресиян Петров Петров

6

177

3

Русе

Русе

Русе

СУЕЕ "Св.К.-Кирил Философ"

Елена Даринова Йорданова

6

176

4

Русе

Русе

Русе

МГ "Баба Тонка"

Калина Тихомирова Трифонова

6

170

5

Русе

Русе

Русе

СУ "Христо Ботев"

Георги Петев Георгиев

6

169

6

Русе

Русе

Русе

СУ "Васил Левски"

Вивиан Теодорова Дочева

6

166

7

Русе

Русе

Русе

ОУ "Любен Каравелов"

Александра Тодорова Тодорова

6

164

8

Русе

Русе

Русе

ОУ "Любен Каравелов"

Александър Иво Цанев

6

156

9

Русе

Русе

Русе

СУ "Христо Ботев"

Михаил Лъчезаров Неделчев

6

155

10

Русе

Русе

Русе

СУ "Васил Левски"

Димитър Величков Никифоров

6

154

11

Русе

Русе

Русе

ОУ "Любен Каравелов"

Сара Росенова Димитрова

6

154

12

Русе

Русе

Русе

СУПНЕ "Фр. Шилер"

Лилия Любчева Енева

6

151

13

Русе

Русе

Русе

СУ "Възраждане"

Александра Велизарова Велкова

6

150

14

Русе

Русе

Русе

ОУ "Любен Каравелов"

Виктория Владимирова Ангелова

6

148

15

Русе

Русе

Русе

СУ "Васил Левски"

Дарена Диянова Донева

6

148

16

Русе

Русе

Русе

ОУ "Любен Каравелов"

Дамян Дамянов Илиев

6

147

17

Русе

Русе

Русе

СУ "Йордан Йовков"

Реджеб Яха Реджеб

6

147

18

Русе

Русе

Русе

СУЕЕ "Св.К.-Кирил Философ"

Ема Боянова Стефанова

6

145

19

Русе

Русе

Русе

СУ "Васил Левски"

Габриел Ивелинов Игнатов

6

143

20

Русе

Николово

Русе

ОУ "Св. К. и Методий"

Никола Венциславов Димов

6

139

21

Русе

Русе

Русе

СУ "Васил Левски"

Петър Йорданов Йорданов

6

138

22

Русе

Русе

Русе

СУ "Васил Левски"

Теодора Пламенова Петкова

6

138

23

Русе

Русе

Русе

СУ "Васил Левски"

Явор Стефанов Неделчев

6

136

24

Русе

Русе

Русе

ОУ "Васил Априлов"

Дидем Динчерова Енверова

6

132

25

Русе

Русе

Русе

ОУ "Васил Априлов"

Преслава Цветелинова Цонева

6

132

26

Русе

Русе

Русе

СУ "Христо Ботев"

Екатерина Ангелова Кюркчиева

6

131

27

Русе

Русе

Русе

СУПНЕ "Фр. Шилер"

Ивайло Миленов Йорданов

6

131

28

Русе

Русе

Русе

СУ "Христо Ботев"

Джан Нуриев Пехливанов

6

128

29

Русе

Русе

Русе

СУ "Васил Левски"

Елис Мариетова Юлиянова

6

127

30

Русе

Русе

Русе

СУ "Васил Левски"

Дефне Гюньол Кямил

6

124

31

Русе

Русе

Русе

СУ "Васил Левски"

Даниела Мирославова Червенкова

6

123

32

Русе

Русе

Русе

СУ "Васил Левски"

Кристина Красимирова Кънчева

6

121

33

Русе

Русе

Русе

МГ "Баба Тонка"

Есра Неждетова Тейкова

6

118

34

Русе

Русе

Русе

ОУ "Н. Обретенов"

Габриела Цветелинова Маркова

6

110

35

Русе

Русе

Русе

СУ "Христо Ботев"

Боян Теодор Вълчанов

6

109

36

Русе

Русе

Русе

СУПНЕ "Фр. Шилер"

Анелия Николаева Иванова

6

108

37

Русе

Русе

Русе

СУЕЕ "Св.К.-Кирил Философ"

Ния Калоянова Иванова

6

108

38

Русе

Русе

Русе

СУПНЕ "Фр. Шилер"

Камелия Йорданова Йорданова

6

105

39

Русе

Русе

Русе

ОУ "Васил Априлов"

Ясмин Фикрет Осман

6

85

 



Дата на публикацията: 05 Март 2020 Автор: АдминБД
 

Социални мрежи

Абонамент

Електронен абонамент за новини и важни съобщения от СУ за европейски езици